Program 2015

čtvrtek 2. července 2015 od 19.30 hodin / Michele Riml: Sex pro pokročilé
(Divadlo J. K. Tyla)

Studio DVA


čtvrtek 2. července 2015 od 19.30 hodin

Jak získat návod na oživení dlouholetého manželství? Je řešením vzrušující víkend v hotelu a příručka „Sex pro pokročilé“? Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale 25 let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci? Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc…

Hrají: Karel Roden a Jana Krausová

Recenze: http://www.novinky.cz/kultura/348152-recenze-sex-jeste-po-petadvaceti-letech.html

pondělí 6. července 2015 od 18.00 hodin / Trapas nepřežiju! aneb Ten řízek nezvedej
(malé nádvoří Státního zámku Třeboň)

Divadelní agentura Fanny, Praha


pondělí 6. července 2015 od 18.00 hodin

Rychlá pomoc slušného chování v autě i na rautu.  Komedie pro děti, které tápou v pravidlech slušného chování.  Karel Louda je žák 8. bé. Přichází do nové školy v novém městě. Bojí se nového kolektivu, nových učitelů, sousedů a HOLEK! Trapas by nepřežil! Předvedeme, jaké chyby dělá při představování, v autě, ve škole, v kině, na rautu a v kontaktu s holkama. Oba se během představení promění! Základy slušného chování s nadhledem a vtipně ! Na konci  jest - test  pro všechny!

Po představení následuje autogramiáda s Láďou Ondřejem

Hrají, zpívají a tančí: Michaela Dolinová - moderátorka-herečka, Ladislav Ondřej - seriál Ordinace v růžové zahradě

neděle 26. července 2015 od 18.00 hodin / Jiří Jaroš: Beránci a čert
(Loutkové divadlo Třeboň)

Spolek třeboňského loutkového divadla


neděle 26. července 2015 od 18.00 hodin

Dva beránci bratříčci si spokojeně žijí spolu na krásné kvetoucí louce. Na druhé straně rokle je také louka. Beránkům připadá, že je tam travička šťavnatější a zelenější. Rozhodnou se proto postavit přes rokli most. Na dně rokle žije čert Bulibán, kterému se to vůbec nelíbí…

Režie: Augustin Kotil

sobota 15. srpna 2015 od 17.00 hodin / Míša Růžičková: Námořnická show
(nádvoří Pivovaru Bohemia Regent)


sobota 15. srpna 2015 od 17.00 hodin

Znáte ji ze stovek vystoupení po celé ČR i z účinkování v televizních pořadech pro děti. Interaktivní písničková show pobaví i aktivně zapojí děti i jejich rodiče. Malí i velcí fanoušci Míši Růžičkové jsou zvyklí na hodinové vystoupení nabité spoustou veselých písniček, tancováním, dováděním a sladkými odměnami. Uvítáme děti v kostýmech!

středa 19. srpna 2015 od 19.30 hodin / Jean Barbier: V Paříži bych Tě nečekala, tatínku
(Divadlo J. K. Tyla)

Agentura Harlekýn


středa 19. srpna 2015 od 19.30 hodin
„Petr Nárožný v hlavní roli komedie o pařížském dobrodružství sympatického venkovana.“

Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži. S podivem zjistí, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu. V tomto spletitém prostředí se ale rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Hrají: Petr Nárožný, Jana Malá/Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Barbora Petrová/Malvína Pachlová, František Skopal/Martin Sochor, Jan Šťastný nebo Jan Čenský; Režie Jan Novák; Překlad J. Cimický.

Více o představení na http://www.harlekyn.cz/v_parizi.php