Program 2006

9.6. 2006 Můj báječný rozvod

Můj báječný rozvod je velice laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří nikoli vlastní vinou zůstali sami. Všechny postavy vytváří Eliška Balzerová.


26.6. 2006 Proti větru (Nahniličko)

Hráli: Jana Levá,Vratislav Škorpil, Jana Němečková / Marta Haklová, Karin Štěpánová / Jana Kubíčková, Miroslav Gros, Jana Elčknerová / Zuzana Horová, Jana Elčknerová

Do malé české rodiny vpadne znenadání sebejistý podnikatel a obrátí celý chod domácnosti vzhůru nohama. Tento zbohatlík všemi manipuluje jak se mu zlíbí, ovšem jen do chvíle, než se objeví jeho obchodní partnerka. Po jejich odchodu nezůstane v rodině kámen na kameni.


17.7. 2006 Na konci duhy (End of the Rainbow)

Malé zámecké nádvoří (při nepřízni počasí se představení přesunuje do Divadla J.K.Tyla)

Hráli: Hana Maciuchová, Miloslav Mejzlík, Tomáš Petřík nebo Petr Bláha

Na konci duhy je tragikomedie o konci životní dráhy královny swingu Judy Garlandové. Odehrává se v posledních měsících jejího života (1968-69) před smrtí na předávkování. Navzdory chmurné faktografii je však Na konci duhy hra nesmírně vtipná a zábavná. V inscenaci bude hlavní představitelka také živě zpívat a vznikne tak výjimečné hudebně dramatické dílo.


28.7. 2006 v 19.30 hod Růžový šampaňský

Hráli: Martha Issová, Adéla Kačerová , Martina Randová, Filip Čapka a Adrian Jastraban a překvapení.

Růžový šampaňský je hra o třech ženách v koupelně, o důležitosti toho správného odstínu očního stínu, o mužích, kteří se nemusí trápit svým zevnějškem, ale zato se musí trápit sportovními auty, o gorilách, které modelkám sahají do rozkroku a o mnoha jiných zajímavých věcech.


4.srpna 2006 ... a do pyžam!

Hráli: Jiří Langmajer, David Suchařípa, Martina Válková, Kateřina Brožová, Kamila Špráchalová, Kateřina Hrachovcová, Nela Boudová, Gabriela Filippi, Eva Čížkovská, Martin Hruška

Brilantní komedie, která si neklade jiný cíl, než pobavit diváka. Kultivovaně oživuje neselhávající principy francouzské bulvární frašky.


28. srpna 2006 Pojďte s námi na půdu

Hrál: divadelní spolek Kajetán Třeboň

Nová hra se pod názvem „Pojďte s námi na půdu“ vrací do 60. let minulého století, aby v lehce nostalgickém rodinném příběhu nejen přiblížila atmosféru uvolněných let, ale zvláštně řešenou jevištní situací střídala časové polohy v konfrontaci generací a životních hodnot. Příběh nemá složitou zápletku ani shakespearovský či antický odkaz s přesahem staletí, zato je svěží, místy humorně laděnou, výpovědí o věcech „obecně lidských“ a lidech, které potkáváme, aniž tušíme, co skrývají jejich vzpomínky a drobné či větší konflikty, naděje a zklamání.


31. srpna 2006 Motýli

Hráli: Vojta Kotek, Klára Jandová / Jana Stryková ,Valérie Zawadská, Richard Trsťan

„Co je víc? Milovat, nebo být volný jako motýl?“ Love story plná humoru a nečekaných poznání.


11.září 2006 Klára a Bára

Hráli: Ivana Chýlková, Eva Holubová, Martin Zbrožek, Mojmír Maděrič, Eva Suchánková

Radikální komedie o dvou manželských krizích a jednom úmyslně založeném požáru. Světová premiéra nového původního českého textu.