Vstupenky na 16. ročník je možné zakoupit
v Informačním a kulturním středisku města Třeboně
nebo na stránkách www.itrebon.cz v Kalendáři akcí

Aktuální informace

Vážení přátelé Třeboňského divadelního festivalu!
vzhledem k současné situaci, kdy stále není jisté, zda budeme moci uspořádat letošní ročník Třeboňského divadelního festivalu, prosíme o Vaši trpělivost.

V každém případě bychom Vás rádi informovali o posunutí úvodního představení „Perfect days“ ze 17. 6. 2020 na termín, který v současné době domlouváme. O novém termínu Vás budeme včas informovat. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Děkujeme za pochopení!

17. června 2020 od 19.30 hodin / „Perfect days“
Divadlo J. K. Tyla

Uvádí: Pantheon production

Romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Hra je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

Režie: Petr Kracík
Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová/Eva Lecchiová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný

 

3. srpna 2020 od 20.30 hodin / „Poslední sbohem Jakuba Krčína“
Malé nádvoří zámku

Uvádí: Divadlo Alta

Komedie o největším staviteli českých rybníků, Jakubovi Krčínovi, který po sobě zanechal úžasné stavby a pověst muže, který se pro úspěch spřáhnul i s ďáblem. Jakub Krčín ve svém životě dosáhl mnohé. Žije na svém vlastním panství v Obděnicích, peníze se mu jen sypou a k tomu má mladou a krásnou ženu. Ale jedna věc mu ke štěstí ještě chybí.

Režie: Gerhard Vocilka
Hrají: Petr Burzal, Víťa Macháček, Kateřina Fremlová, Jana Fikotová, Jiří Strejček, Víťa Macháček, Karolína Hronková, autor: Gery Vaher

 

25.srpna 2020 od 19.30 hodin / „Lady Oscar“
Divadlo J. K. Tyla

Uvádí: Divadlo Kalich

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny! Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž se Lady Oskar stane režijním debutem.

Režie: Jana Paulová
Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž, Denisa Pfauserová/Leontina Hromádková, Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová/Marie Křížová